Instagram

 

Chilli Style tričko zadarmo


O nás
O NÁS

Zaoberáme sa dovozom, distribúciou, maloobchodným a velkoobchodným predajom alternatívnej módy (PUNK, ROCK, METAL, ROCKABILLY, UNDEGROUND, GOTHIC, DARK, BIKER, TATOO WEAR) textilu, obuvi, módnych doplnkov, šperkov, piercingu...

Zabezpečujeme tiež kompletný merchandising (od návrhu, cez zhotovenie až po predaj) sortiment hudobným skupinám, umelcom, klubom... Naša firma je exkluzívny výrobca a predajca merchandise sortimentu HORKÝŽE SLÍŽE a BIJOUTERRIER.

Všetok tovar je oficálne licencovaný a dovážaný z Nemecka, Holandska, Anglicka a USA. Výrobcovia patria medzi svetové špičky v tomto obore. Naša ponuka je veľmi rozsiahla, momentálne máme v ponuke okolo 10 000 druhov tovaru a ponuku neustále dopĺňame a rozširujeme. Sme priamy dovozcovia značiek: Queen-Of-Darkness, Darkside Clothing, Bioworld, Sullen Clothing, Rock Daddy, Nightmare Before Christmas, Toxico, Poizen Industries, Cupcake Cult, Iron Fist, Miami Ink, Jack Daniels, Holllywood Body Jewelry, XBodywings a velkého množstva Band Merchandisingu.

Snažíme sa uspokojiť veľké množstvo aj tých najnáročnejších zákazníkov so vzťahom k netradičnej móde a extravagancii, ale tiež ľudí ktorí majú záujem o atraktívny, nezvyčajný doplnok, alebo jednoducho ľudí, ktorí nechcú splynúť s davom a chcú dať vyniknúť svojej osobnosti a originalite. Medzi našich zakazníkov patrí mnoho osobností showbiznisu, z TV a hudobnej brandže, napr. skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, BIJOUTERRIER, METROPOLIS, GYGY, DESMOD, KONFLIKT, BORRA a další.

Veríme, že sa medzi nich zaradíte aj Vy, tešíme sa na Vašu návštevu priamo u nás v predajni, prípadne prajeme príjemné online nakupovanie v našom internetovom obchode.


banner

 

NzY4M