Kontakt

CHILLI STYLE
Štefánikova 5 /pešia zóna - Hotel Zobor/, Nitra
tel: +421 919 065 080
napíšte nám
Otváracie hod: Po-Pia 9-18:00 Sobota 9:30-12:30

 

 

Chilli Style predajňa v Nitre

 

             Instagram

Novinky

arr3Bijouterrier - oficiálny shop Exkluzívne v ponuke Chilli Style kompletný sortiment merchandisingu... arr3OFFICIAL BAND MERCHANDISE   Rozšírili sme našu ponuku MERCHANDISINGU ZAHRANIČNÝCH rockových, punkových a metalových KAPIEL... arr3Americká značka v ponuke - SULLEN.   Do najnovšej ponuky v našom eshope aj v predajni sme zaradili kultovú americkú tattoo značku... arr3Slovenská punkrocková skupina Horkýže Slíže svojich fanúšikov dokáže poriadne zaujať.Podarilo sa im to aj pri ich najnovšom cédečku, kde hneď úvodná pieseň začína zostra. Skupina si... arr3Darkside Clothing novinky.Nové položky značky Darkside pridané do nášho Eshopu. Značkové tričká s potlačou. ... arr3Punk a módaHlavným cieľom obliekania príslušníkov punkového hnutia bolo od začiatku predovšetkým šokovať... arr3Internetový obchod ChilliStyle.euVitajte v novom Rockovom obchode Chilli Style. Ponúkame nefalšovanú underground módu z celého...

Najpredávanejší

naša cena 9,90 € (251,16 CZK)
naša cena 9,90 € (251,16 CZK)
naša cena 9,90 € (251,16 CZK)


Americká značka v ponuke - SULLEN.

   Do najnovšej ponuky v našom eshope aj v predajni sme zaradili kultovú americkú tattoo značku SULLEN. Ako oficiálny predajca ponúkame v bezkonkurenčnom výbere a cene tričká, šiltovky, šaty, mikiny, batohy, kabelky, peňaženky. Oblečenie značky SULLEN nájdete tu.

 Sullen Clothing

   Spolumajiteľ Ryan Smith (profesionálny tatér od roku 1996) priniesol nápady z tetovacej kultúry. Stali sa základom, na ktorom sa Sullen v súčasnosti darí. Momentálne je súčasťou SULLEN Art Collective mnoho umelcov z celého sveta ako napr. Adam Hays z Texasu, Latisha Wood, Myke Chambers a mnoho ďalších.

Sullen Clothing 

   SULLEN je kolektív kalifornských tetovačov, sprejerov a maliarov, ktorí sa rozhodli svoje umenie preniesť na oblečenie. Ich korene vyrastajú zo streetové kultúry spojené s BMX, motocross či MMA, čím je táto značka dosť blízka treba veľmí úspešné Metal Mulisha. Hudobné rozpätie fanúšikov Sullen zahŕňa mnoho žánru od punk rocku po heavy metal, tvorcovia značky sa neobmedzujú len na jednu skupinu či hudobný štýl. Hlavným spojivom všetkých životných štýlu, ktoré sa pod pojmom Sullen prelínajú, je umenie. Sullen znamená umenie.

Sullen Clothing 

   V posledných rokoch sa aj Slovensko stalo o čosi „pokrokovejším“ a mladí ľudia sa stále viac zaujímajú o umenie. Nie je nič neobvyklé stretnúť na ulici dievča s ružovými vlasmi, chlapa s piercingami na tvári alebo celú potetovanú ženu. Preto sa postupne rozširuje aj ponuka značiek dostupných na Slovensku. Majiteľom jedného z alternatívnych obchodov Chilli Style je Erik Monozlay. V súčasnosti sa stal spolumajiteľom novej firmy Sullen 13 s.r.o., ktorá má za úlohu zastupovať a distribuovať značku Sullen clothing v strednej Európe. Svoj záujem o túto značku prejavili najmä tatéri, muzikanti, alternatívne modelky, tattoo fans a mnoho ďalších. 

Článok SULLEN už aj na Slovensku v Imperial Tattoo Girls.

Chilli Style 

 

ZjBmZ