Kontakt

CHILLI STYLE
Štefánikova 5 /pešia zóna - Hotel Zobor/, Nitra
tel: +421 919 065 080
napíšte nám
Otváracie hod: Po-Pia 9-18:00 Sobota 9:30-12:30

 

 

Chilli Style predajňa v Nitre

 

             Instagram

Novinky

arr3Rob Zombie a KILLSTARKillstar prichádza túto jeseň s novou spoluprácou a kolekciou oblečenia tentokrát s Rob Zombie. V... arr3Marvel    Oficiálny merchandising Marvel už aj v predajni Chilli Style v Nitre na pešej... arr3The Rolling Stones No Filter Dámy a páni The Rolling Stones vyrážajú na dalšie tour s názvom No Filter. 13 miest v Európe... arr3OFFICIAL BAND MERCHANDISE   Rozšírili sme výber MERCHANDISINGU ZAHRANIČNÝCH rock, punk a metal KAPIEL o veľké množstvo... arr3KillstarRozširujeme našu ponuku o okultnú značku Killstar o ktorú ste nás žiadali v mailoch aj v... arr3Kultová Tattoo značka SULLEN a Chilli Style.Do ponuky v našom eshope aj v predajni sme zaradili kultovú americkú tattoo značku SULLEN. Ako... arr3Darkside Clothing novinky.Nové položky Anglickej značky Darkside pridané do nášho Eshopu. Sortiment Darkside k dispozícii aj... arr3Bijouterrier - oficiálny shop Exkluzívne v ponuke Chilli Style kompletný sortiment merchandisingu... arr3Punk a módaHlavným cieľom obliekania príslušníkov punkového hnutia bolo od začiatku predovšetkým šokovať... arr3Internetový obchod ChilliStyle.euVitajte v novom lifestyle a rockovom obchode Chilli Style. V našej ponuke nájdete rockovú módu a...

Najpredávanejší

naša cena 18,90 € (488,02 CZK)
naša cena 18,90 € (488,02 CZK)

TOVAR V AKCIIKultová Tattoo značka SULLEN a Chilli Style.

Do ponuky v našom eshope aj v predajni sme zaradili kultovú americkú tattoo značku SULLEN. Ako oficiálny predajca pre Slovenskú a Českú republiku ponúkame v bezkonkurenčnom výbere a cene tričká, šiltovky, šaty, mikiny, batohy, kabelky, peňaženky. Oblečenie značky SULLEN nájdete tu.

Komplet sortiment značky Sullen je k dispozícii aj v našej predajni v Nitre - CHILLI STYLE, Štefániková 5 /mapa TU /

 

   Spolumajiteľ Ryan Smith (profesionálny tatér od roku 1996) priniesol nápady z tetovacej kultúry. Stali sa základom, na ktorom sa Sullen v súčasnosti darí. Momentálne je súčasťou SULLEN Art Collective mnoho umelcov z celého sveta ako napr. Adam Hays z Texasu, Latisha Wood, Myke Chambers a mnoho ďalších.

Sullen Slovakia

Sullen Clothing 

   SULLEN je kolektív kalifornských tetovačov, sprejerov a maliarov, ktorí sa rozhodli svoje umenie preniesť na oblečenie. Ich korene vyrastajú zo streetové kultúry spojené s BMX, motocross či MMA, čím je táto značka dosť blízka treba veľmí úspešné Metal Mulisha. Hudobné rozpätie fanúšikov Sullen zahŕňa mnoho žánru od punk rocku po heavy metal, tvorcovia značky sa neobmedzujú len na jednu skupinu či hudobný štýl. Hlavným spojivom všetkých životných štýlu, ktoré sa pod pojmom Sullen prelínajú, je umenie. Sullen znamená umenie.

Sullen Clothing 

   V posledných rokoch sa aj Slovensko stalo o čosi „pokrokovejším“ a mladí ľudia sa stále viac zaujímajú o umenie. Nie je nič neobvyklé stretnúť na ulici dievča s ružovými vlasmi, chlapa s piercingami na tvári alebo celú potetovanú ženu. Preto sa postupne rozširuje aj ponuka značiek dostupných na Slovensku. Majiteľom jedného z alternatívnych obchodov Chilli Style je Erik Monozlay. V súčasnosti sa stal spolumajiteľom novej firmy Sullen 13 s.r.o., ktorá má za úlohu zastupovať a distribuovať značku Sullen clothing v strednej Európe. Svoj záujem o túto značku prejavili najmä tatéri, muzikanti, alternatívne modelky, tattoo fans a mnoho ďalších. 

 

 

NjgyNWZlMT