Kontakt

CHILLI STYLE
Štefánikova 5 /pešia zóna - Hotel Zobor/, Nitra
tel: +421 919 065 080
napíšte nám
Otváracie hod: Po-Pia 9-18:00 Sobota 9:30-12:30

 

 

Chilli Style predajňa v Nitre

 

             Instagram

Novinky

arr3Bijouterrier - oficiálny shop Exkluzívne v ponuke Chilli Style kompletný sortiment merchandisingu... arr3OFFICIAL BAND MERCHANDISE   Rozšírili sme našu ponuku MERCHANDISINGU ZAHRANIČNÝCH rockových, punkových a metalových KAPIEL... arr3Americká značka v ponuke - SULLEN.   Do najnovšej ponuky v našom eshope aj v predajni sme zaradili kultovú americkú tattoo značku... arr3Slovenská punkrocková skupina Horkýže Slíže svojich fanúšikov dokáže poriadne zaujať.Podarilo sa im to aj pri ich najnovšom cédečku, kde hneď úvodná pieseň začína zostra. Skupina si... arr3Darkside Clothing novinky.Nové položky značky Darkside pridané do nášho Eshopu. Značkové tričká s potlačou. ... arr3Punk a módaHlavným cieľom obliekania príslušníkov punkového hnutia bolo od začiatku predovšetkým šokovať... arr3Internetový obchod ChilliStyle.euVitajte v novom Rockovom obchode Chilli Style. Ponúkame nefalšovanú underground módu z celého...

Najpredávanejší

naša cena 9,90 € (251,16 CZK)
naša cena 9,90 € (251,16 CZK)
naša cena 9,90 € (251,16 CZK)

TOVAR V AKCIISlovenská punkrocková skupina Horkýže Slíže svojich fanúšikov dokáže poriadne zaujať.

Podarilo sa im to aj pri ich najnovšom cédečku, kde hneď úvodná pieseň začína zostra. Skupina si podľa viacerých fanúšikov zobrala na mušku dve slovenské spevácke hviezdy. Koho neobišiel ich svojrázny humor? Kontroverzný úvod najnovšieho CD skupiny Horkýže Slíže, ktoré sa nesie v kostolnej atmosfére, začína kázňou so slovami: „Náš pán nosí kríž a hodzinky za 30 litrov. Keď láme svoje cédečká na kusy, hovorí, že toto je jeho hudba, kerú teraz všetci zežereme.“ Len málokto by si nevšimol, že pod pseudonymom „náš pán“ narážajú zrejme na repera Rytmusa. Týmto sa však zábava v ich podaní nekončí a na paškál si zobrali aj jeho spolupracovníka speváka Tomiho Popoviča. „Toto je moja krv, kerú mi už dlhší čas šeci pijete a neveráci Tomi, kerý zedol hudbu, sa opýtal pána,“ pokračujú v úvodnej piesni. Líder kapely sa však bráni a tvrdí, že tu nejde o žiadny útok na kolegov z brandže. ,,Neviem, o čom je reč, pretože to bolo myslené úplne inak. Nechcem filozofovať, ale bolo to myslené na neveriaceho Tomáša, jedného z apoštolov, Rytmusa som tam nespomenul vôbec. Každý si to môže vyložiť tak, ako chce,“ povedal Novému Času Kuko.

Zdroj: Nový Čas

Kompletný fan sortiment Horkýže Slíže tričká,mikiny,Cd,šiltovky,kľúčenky a viac k dispozícii v našom eshope Chilli Style:

Horkýže Slíže Eshop

 

OTdiOTh